Duis hendrerit dolor

Etiam accumsan eget vestibulum ligula nunc vulputate

Praesent wisi vel diam. Aliquam nisl. Nulla semper. Morbi aliquam eros mauris, rutrum magna vitae fermentum nec. Donec vitae velit.

Merkez İlaç, 1934 senesinde kurulmuş olup, Türkiye’nin modern anlamda ilaç üretimi yapan en eski fabrikalarındandır.
Üretim, toplam 7000 m² kapalı alanda, T.C. Sağlık Bakanlığının denetimi ve kontrolünde; cGMP ( İyi İmalat Uygulamaları ), cGLP (İyi Laboratuar Uygulamaları), EN ISO 13485 (Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi), EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), standartlarına sahip tesislerinde CE işareti ile üretilmektedir. Köklü geçmişinden gelen deneyimleri; teknolojik yatırımlar ve ar-ge faaliyetleri ile birleştirilerek sağlık sektörünün hizmetine sunulmaktadır.
1. Altın Havan ödülüne lâyık görülen, EFF (Eczacı Fakülte Fonu) ile ürünlerimizi alarak,firmamıza güvenlerini belli eden Eczacılarımız adına,mezun oldukları fakültelerinin fon havuzuna Merkez İlaç tarafından aktarılan Merkez Paralar ile Eczacılık Fakültelerinin bilimsel ihtiyaçları giderilmeye çalışılmaktadır. Böylece şimdiye kadar sözde kalan Eczacı-Sanayici-Üniversite işbirliğinin hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.
Firmamız yukarıda belirtilen ürün gamına ilaveten; araba, ev, işyerleri ve okullarda kanunen bulunması zorunlu olan İlkyardım Çantalarını, Ecza Dolaplarını, TSE, TSK, Karayolları Standartlarına uygun olarak CE işareti ile üreten Türkiye’deki ilk ve tek üreticidir. Arzu eden firmalara bu ürünler kendi logoları basılarak promosyon amaçlı olarak da yapılmaktadır. Ayrıca sektörümüz temsilcilerine; ilaç, dermo kozmetik, gıda takviyeleri, kozmetik, biyosidal, CE’li ürünler ve Veteriner İlaç olarak; Tablet, Kapsül, Likit, Damla, Toz, Krem, Sachet, Ampul, Pomat formlarında FASON ÜRETİM yapılmaktadır.
Ürünlerimizi; MF (mal fazlası) olmaksızın,perakende fiyatların ve imalatçı fiyatların inanılmaz şekilde indirilmiş, ama eczacılarımızın kârlarını ikiye katlanmış şekli ve sürpriz spot kampanyalarla satıldığını gördüklerinde şaşırmamalarını, ama bu çok özel koşulları diğer meslektaşlarımıza kulaktan kulağa yaymalarını beklediğimizi söylemeliyiz. Zira bu uygulama sektörümüzde deprem etkisi yaratacak ve taşları yerinden oynatacaktır.
Birinci kalite olması zorunlu olan sağlık ürünüz, aynı zamanda ekonomik de olur sloganını benimsemiş Merkez İlaç, böylece halka en uygun fiyatlı ürünleri sağlarken, eczacılarımıza da meslek hakları olan en yüksek kâr marjını sağlayabilmenin onurunu yaşayacaktır.
Ben bununla yetinmek istemiyorum, bu ürünleri satarak bütçeme de katkı sağlamak istiyorum derseniz lütfen bizi arayınız. ( info@merkezilac.com)
Acı kahvemizi içerken bu düşüncelerinizi birlikte hayata geçirelim.
BEKLİYORUZ…

Curabitur interdum wisi turpis

Lorem ipsum dolor sit amet erat. Nulla facilisi. Etiam sit amet, consectetuer elit. Nunc dolor sit amet tellus. In lacus ultrices et, felis. In urna. Aenean ut leo vitae eros sed quam ut wisi. Suspendisse potenti. Quisque justo quis ante. Vivamus iaculis, turpis metus et nisl. Ut pharetra hendrerit risus. Sed nec leo mollis pulvinar.

Nulla posuere cubilia Curae, Integer quis blandit quam molestie augue nec nulla. Mauris auctor consectetuer. Quisque euismod nulla ornare a, mauris. Pellentesque habitant morbi tristique tempus erat. Duis dictum. Curabitur interdum wisi ultricies a, pretium porttitor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per inceptos hymenaeos. Pellentesque habitant morbi tristique congue. Mauris leo. Mauris urna. Suspendisse eleifend velit. Pellentesque orci luctus arcu magna, tincidunt at.

Maecenas malesuada quis dictum

Vivamus metus sed dui. In hac habitasse platea dictumst. Suspendisse potenti. Lorem ipsum dolor sit amet dui eget arcu congue et, placerat nec, turpis. Integer neque lorem, sit amet, consectetuer vestibulum ipsum. Nunc tristique senectus et ultrices posuere egestas dignissim, sapien sodales lectus at ligula.

Aliquam faucibus arcu id purus. Fusce quam tristique interdum. Integer pharetra ut, eros. Sed aliquet id, congue eget, rutrum ac, magna. Praesent nec enim porttitor lacus malesuada ultricies. Nullam dapibus nisl quam, lobortis magna non augue. Maecenas malesuada quis, dictum aliquet nulla, auctor neque. Pellentesque dapibus tellus. Suspendisse auctor, sapien sapien, non eros. Duis blandit risus eros ac massa molestie vitae, imperdiet felis, malesuada fames ac felis facilisis vel, arcu. Cras non metus sed tortor.

Mauris mattis ipsum pretium

Pellentesque dolor non ante. Curabitur commodo. Lorem ipsum dolor sit amet nisl. Sed tristique eget, dui. Morbi dui eu nisl nulla quam ultricies massa. Nam risus ut justo non erat velit magna, scelerisque rhoncus suscipit. Aliquam vel lorem. Curabitur lacinia erat. Sed aliquet neque, quis arcu. Aenean scelerisque eu, leo.

Cras mauris non placerat faucibus. Ut id lorem odio a condimentum et, posuere cubilia Curae, Vestibulum a arcu. Vivamus nibh pulvinar velit. Mauris mattis ipsum pretium erat felis, dignissim turpis. Fusce ut arcu. In fermentum. Aliquam ultricies a, vestibulum dictum suscipit congue arcu sit amet eros. Etiam aliquam ut, gravida hendrerit ultricies. Donec libero dui, eget metus. Vestibulum pulvinar. Nulla vitae wisi nunc, tempus orci interdum velit suscipit mauris.